רעיונות לפתיחת עסק
איזה עסק כדאי לפתוח היום

17/2/2017

רעיונות לפתיחת עסק עוד השנה - פתיחת עסק מהבית

אז הגיע הזמן - אתה רוצה לפתוח עסק, אך אתה לא יודע איזה עסק בדיוק. כדי לצאת לדרך עצמאית, אתה זקוק לרעיון עסקי שמספיק ייחודי, על-מנת להתבלט בין עשרות אלפי העסקים. לא יודע איזה עסק לפתוח? להלן רשימת רעיונות שיעזרו לך:

  1. מאמן אישי לקריירה - רוצה לעזור לאנשים לפתח קריירה? באמצעות אימון קריירה תוכל לעבוד עם לקוחות בכל הגילאים, החל מצעירים שלא יודעים באיזו קריירה לבחור, עד למבוגרים שמחפשים שינויים - קריירה חדשה. תוכל לעזור ללקוחות שלך כיצד לכתוב קורות חיים, להתכונן לראיונות עבודה והכי חשוב - למצוא עבודה בתחום שהם אוהבים.

  2. מתכנן אירועים - האם אתה אוהב לארגן מסיבות? אתה יכול להפוך את התשוקה שלך למיזם רווחי. בתור מפיק אירועים, אתה יכול לעזור לאנשים לתכנן את האירוע המושלם, באם זה חתונה, בר מצווה או מסיבת יום הולדת. אם אתה מסוגל להתנהל תחת לחץ ולספק את צורכיהם הקטנים והגדולים של לקוחותיך, אז ארגון אירועים הוא העסק בשבילך.

  3. יועץ מדיה חברתית - אם אתה מומחה למדיה חברתית, ייתכן שכדאי לך לפתח קריירה כיועץ מדיה חברתית. אין ספק שמדיה חברתית מציעה הזדמנויות שיווקיות חסרות תקדים לעסקים, אבל רק אם יודעים איך להשתמש בכלי זה. אתה יכול להציע את שירותיך על-מנת לסייע לעסקים קיימים לשלב מדיה חברתית לתוך תוכניות השיווק שלהם.

  4. מסחר באמזון ואיביי - כל אחד יכול למכור את הסחורה שלו באמזון או איביי, כמובן בתנאי שיש לו מוצרים למכור. אם יש ברשותך ספרים, תכשיטים, פסלים או מוצרים אחרים, אז אתה יכול למכור אותם באמזון או איביי. תחילה כעסק צדדי, ועם הזמן לפתח את המכירות באינטרנט לעסק לכל דבר.


חזרה לעמוד הראשי