יש לי רעיון לסטארט אפ, אז מה הלאה?
הקמת סטארט אפ מרעיון ועד השלב האחרון

20/2/2017

יש לי רעיון לסטארט אפ, אז מה הלאה?


 • לחיות את העתיד - רעיון לסטארט אפ

  רובנו חיים בעבר או בהווה. זה בהחלט יותר קל לראות אילו מוצרים נחלו הצלחה ואז פשוט לשכפל את המוצר עם שינויים. אין צורך להמציא מאפס. האמת היא שזו דרך סבירה להשיק מוצר, אך זו בהחלט אינה הדרך להקמת סטארט אפ. חברות סטארט אפ מבוססות על רעיונות קשים ליישום. רעיונות פורצי דרך. חברת UBER מבוססת על רעיון חדשני, אשר מן-הסתם, דרש ודורש הרבה עבודה ומשאבים ליישום. חברת SpaceX מבוססת על רעיון חדשני, אשר דורש הרבה מאוד עבודה ומשאבים עצומים ליישום. חברות סטארט אפ גדולות מבוססות על אחד משני סוגים של רעיונות - רעיון מובן מאליו וקשה ליישום כמו SpaceX ורעיון לא מובן מאליו וקשה ליישום כמו UBER. הרעיון עליו מבוססת החברה SpaceX הוא רעיון מובן מאליו, כיוון שלחברה הנוספת שיכולה לשלוח בני-אדם למאדים, NASA, לא תיכננה לעשות זאת כאשר SpaceX הוקמה. לכן זה מובן מאליו. כיוון שזה מובן מאליו ואף חברה לא תיכננה לבצע זאת, ההנחה היא שזה בלתי אפשרי. עם זאת בעתיד, למין האנושי זה יהיה מובן מאליו שבני-אדם יחיו על המאדים. לכן הבלתי אפשרי חייב להיות אפשרי. עם UBER, הרעיון כי בכל נקודת זמן נתונה יש לפחות שני אנשים, אשר יוצאים בערך מאותו מיקום, לאותו יעד, הוא לא מובן מאליו. זה קשה לביצוע, כיוון שיש צורך לאסוף ולאחסן כמות גדולה של נתונים. כיום יש מגוון אמצעים לבצע זאת, אך UBER חשבו על זה כבר ב-2009, שהביצוע היה קשה ומורכב. הם חיו את העתיד.

 • מה חסר בעולם? איזה רעיון לסטארט אפ יהיה מוצלח?

  לפני UBER לא הייתה אופציה זולה ונוחה למוניות. לפני SpaceX לא הייתה התעניינות יוצאת דופן ביישוב כוכב הלכת מאדים. אבל זה כבר היה בעבר. מה חסר עכשיו? ויותר חשוב - מה חסר בחיים שלך עכשיו?

 • תתחיל לכתוב על רעיונות לסטארט אפ

  לא משנה כמה אתה חכם, אתה לא תזכור את כל ההברקות שלך, את השיחות שלך עם אנשים אחרים על הסטארט אפ שלך וכל מחשבה אשר חיונית לתהליך. תתחיל לכתוב הכל או שתאבד חלקים משמעותיים. כל פעם שהמחשבות שלך נודדות ואתה חולם בהקיץ, אל תשכח לכתוב. לחלום בהקיץ זה שיטה מעולה להעלאת רעיונות. אלברט איינשטיין קרא לזה ניסוי מחשבתי.

 • בנה אבטיפוס לסטארט אפ על-פי הרעיון

  רוב הרעיונות שלך, אפילו המוצלחים שבהם, לא יגיעו לכדי מימוש - דהיינו פתיחת סטארט אפ. עובדה מצערת, אך בהחלט עובדה נכונה. אפילו הם תעלה אותם על כתב, אין ערבות שהרעיונות ימומשו. בניית אבטיפוס, מעלה את הסיכויים למימוש רעיון לסטארט אפ באופן ניכר. תפתח, תעצב, תבנה - בשורה תחתונה, תן לרעיון שלך מימוש ראשוני. רוב היזמים לא טורחים לבנות אבטיפוס ולכן הם נכשלים בהקמת סטארט אפ. אם כבר בנית אבטיפוס, אז אתה בדרך הנכונה. אם עדיין לא בנית, אז הגיע הזמן.

 • נסה שוב ושוב! אל תוותר על הרעיון לסטארט אפ!

  אין הרבה אנשים שמצליחים בניסיון הראשון. בניית אבטיפוס מוצלח בניסיון הראשון הוא מאורע נדיר ביותר. תצטרך לבצע שינויים שוב ושוב עד שתגיע לאבטיפוס המוצלח. יש מקרים בהם אפילו יש צורך לבנות הכל מחדש.

 • מצא שותף מייסד לסטארט אפ

  כאשר האבטיפוס נראה כמו מיזם אמיתי שיש לו סיכוי להצליח, אתה תהיה זקוק לשותף או שותפים, על-מנת לרכז משאבים שיעזרו לקדם את הסטארט אפ שלך.

 • תבחרו עורך דין לסטארט אפ שלכם

  עורך הדין של הסטארט אפ שלכם יעזור בניסוח הסכמי העסקה והכנת הסכם מייסדים. שלב הכרחי אשר מסדיר את כל הסוגיות המשפטיות בהקמת סטארט אפ.

 • תשכרו את שירותיה של חברה המתמחה בניהול הפיננסי השוטף עבור הסטארט אפ שלכם

  סטארט אפ הוא עסק לכל דבר ולכן חובה שירשם כחוק ושיתנהל כשורה. אם אתם מעוניינים בייעוץ חינם, מומלץ למלא פרטים בטופס הבא!

 • גייסו הון לסטארט אפ שלכם

  אפילו אם יש לכם מספיק חסכונות, מומלץ בחום למצוא משקיע או משקיעים, שיזרימו מספיק הון לכל הצרכים העסקיים שלכם.

 • הגיע הזמן להשיק את המוצר - התחלתם עם רעיון לסטארט אפ שלכם. עכשיו אתם יודעים מה הלאה.

  אם קיים שמץ של תועלת במוצר שלכם, אז הגיע הזמן להשיק אותו. נכון, הממשק טעון שיפור, יש צורך בעוד פיצ'רים ויש עוד באגים. זה נכון בהתחלה וגם בהמשך. זה לא משהו שצריך לעצור אותכם ובטח לא משהו שצריך לעצור את ההשקה.

 • כל סטארט אפ חייב משתמשים

  על-מנת שיהיו משתמשים למוצר והרבה, יש צורך בהשקעה בקידום המוצר באמצעים דיגיטלים - קידום אתר המוצר במנועי החיפוש וקידום המוצר ברשתות החברתיות. מעוניינים בקידום לחודש חינם? כנסו לכאן!

 • הצלחה מסחררת או כישלון מהדהד לסטארט אפ שלכם

  כמובן שהאפשרות הראשונה היא העדיפה. גיוס כמות גדולה של לקוחות, אשר בסופו של דבר יניב מספיק רווחים, יכול להיחשב להצלחה. גיוס כמות פנומינלית של לקוחות תהיה הצלחה מסחררת. אם הסטארט אפ ממאן להתרומם, ונוצרים הפסדים כספיים מחודש לחודש, הכישלון יהיה בלתי נמנע.התחומים שהכי ימשכו משקיעים לסטארט אפ שלכם


חזרה לעמוד הראשי